Atsiskaitymas už prekes naudojant „PAYSERA“ sistemą

Paysera yra lietuviško kapitalo mokėjimo operatorius ir finansinių technologijų (fintech) įmonė, veikianti visame pasaulyje. Ji teikia įvairias finansines paslaugas, tokias kaip:  sąskaitos atidarymas, pinigų pervedimas, mokėjimo kortelių išdavimas, finansų valdymo mobilioji programėlė ir įmokų surinkimas elektroninėse parduotuvėse. Lietuvos banko duomenimis, „Paysera“ yra pirmoji ir didžiausia elektroninių pinigų įstaiga (EPĮ) Lietuvoje.

1. Pasirinkę prekes ir užsiregistravę, skiltyje „Atsiskaitymas“ pasirinkite mokėjimo būdą per „Paysera“ sistemą. Atsiskaitymą per „Paysera“ sistemą galėsite atlikti, jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį.

2. Paspaudę ant „Paysera“ langelio, būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką, per kurį norite atlikti mokėjimą.

3. Išsirinkę banką, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį, kuriame turėsite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos įprastu būdu.

4. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, ir Jūs būsite nukreipti į e-fixana.lt puslapį, kuriame bus nurodytas užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimo numeris. Rekomenduojame išsaugoti ar atspausdinti šį patvirtinimo pranešimą.

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir grįžtant į internetinę parduotuvę e-fixana.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.