Pristatymo sąlygos

Internetinėje parduotuvėje E-FIXANA.LT užsakytos prekės pristatomos naudojantis DPD, Venipak kurjerių, DPD paštomatų (Pabaltijo šalyse), OMNIVA ir LP EXPRESS paštomatų paslaugomis.

Apmokėjimo metu pasirinkite tinkamą saugų apmokėjimo būdą – Paysera sistemą arba banko kortelių aptarnavimo sistemą Stripe.

Pasirinkus paštomato paslaugą, pagal pirkėjo adresą yra parenkamas artimiausias paštomatas, į kurį ir bus pristatytos prekės. Kai prekės atvyks į paštomatą, pirkėjas bus informuotas el. paštu.

Pasirinkus DPD, Venipak kurjerį, prekės pristatomos tiesiai į jūsų nurodytą namų ar biuro adresą. Tokiu atveju, pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjeris ir informuos pristatymo laiką.

Prekės, kurių pristatymas galimas tik „Atsiėmimas Vietoje” siunčiamos atskirai suderinus pristatymo kainą.

Jeigu turite specialių su pristatymu susijusių pageidavimų ar klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 630 00073 arba el. paštu pardavimai@fixana.lt prieš užsakant prekes!

Pristatymo laikas

Prekių pristatymas Lietuvoje įvykdomas per 3-12 darbo dienų, nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Atskirais atvejais, kai visos arba dalis užsakytų prekių negali būti pristatytos laiku dėl prekių likučio pasikeitimo, prekių pristatymas gali užtrukti. Informuosime Jus apie pasikeitusią situaciją dėl prekių likučio ar galimo pristatymo vėlavimo. Jeigu, dėl pasikeitusios situacijos, viso ar dalies užsakymo pristatymo terminas Jums bus nepriimtinas, galėsite atšaukti savo užsakymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.